XV. A falusi szpartakiádokon elért hetyei eredmények (1952–1998)
Név
|
Év
|
Versenyszám, helyezés
|
---|---|---|
E-hetye csapata
|
1952.
|
járási atlétikai éremtáblázat III. hely
|
Fülöp Ferenc
|
1953
|
járási és megyei gránáthajítás bajnok (54,98 m)
|
Horváth László
|
1953
|
járási súlylökés bajnok (10,39 m)
|
Bali Zoltán
|
1953járási kerékpár bajnok (20 km)
| |
E-hetye csapata
|
1954
|
járási atlétikai éremtáblázat III. hely
|
Prépost Ilona
|
1954
|
az 500 méteres futás megyei bajnoka (1 p. 33 mp.)
|
Prépost Ilona
|
1954
|
a 3 kilométeres gyaloglás járási bajnoka (19 p. 51 mp.)
|
Horváth László
|
1954
|
járási súlylökés bajnok (10,58 m)
|
Bali Zoltán
|
1954járási kerékpár bajnok 20 kilométeres távon
| |
Fábsics Károly
|
1955
|
járási kerékpár bajnok (20 km)
|
Fábsics Károly
|
1955
|
30 kilométeres kerékpározás, megyei bajnok (55 perc)
|
Horváth László
|
1955
|
súlylökés járási bajnok, megyei II. hely
|
Nagy Anna
|
1956
|
100 méteres futás, megyei III. hely
|
Horváth László
|
1956
|
súlylökés, megyei II. hely
|
Bakk Teréz
|
1956
|
járási és megyei gránáthajítás bajnok (46,69 m)
|
Fábsics Károly
|
1956
|
járási kerékpár bajnok, 20 km (34,58 p.)
|
Hirdi János
|
1956
|
járási a 800 méteres síkfutás járási bajnoka (2 p. 23,5 mp.)
|
Hirdi Rozália
|
1956
|
járási magasugrás bajnok (118 cm)
|
E-hetye csapata
|
1956
|
járási röplabda első hely (A csapat tagjai: Tóth Kálmán, Zsömle István, Imre József, Szita Ferenc, Markos József, Pető József, Hirdi János, Hirdi Károly, Horváth László, Tóth József)
|
E-hetye csapata
|
1956
|
járási atlétikai éremtáblázat I. hely (öt arany-, három ezüst- és két bronzéremmel)
|
E-hetye csapata
|
1957
|
járási atlétikai éremtáblázat IV. hely
|
E-hetye csapata
|
1957
|
röplabda döntő, férfi, Ostffyasszonyfa ellen: 2:1, a bajnokcsapat tagjai: Tóth Kálmán, Markos József, Kerék Lajos, Péter István, Boros Imre, Cseke József, Bali Zoltán, Fonyó József
|
Tóth Kálmán
|
1957
|
az 1500 méteres síkfutás járási bajnoka (5 p. 15,3 mp.)
|
Pécz István
|
1957
|
járási magasugrás bajnok (130 cm)
|
Nagy Anna
|
1956
|
a 400 méteres síkfutás járási bajnoka (74,4 mp.)
|
E-hetye csapata
|
1958
|
röplabda döntő, férfi, Vönöck ellen: 2:0
|
Nagy Anna
|
1958
|
a 400 méteres síkfutás járási bajnoka (75,8 mp.)
|
E-hetye csapata
|
1958
|
járási atlétikai éremtáblázat III. hely
|
E-hetye csapata
|
1959
|
járási kézilabda döntő, női II. hely
|
Schulz Anna
|
1960
|
járási asztalitenisz, női, I. hely, női párosban Sebestyén Ilonával szintén I. helyezést ért el, vegyes párosban Boros Imrével szerezte meg az első helyet
|
E-hetye csapata
|
1963
|
járási kispályás labdarúgás VI. hely
|
E-hetye csapata
|
1964
|
járási atlétikai éremtáblázat V. hely
|
E-hetye csapata
|
1964
|
járási röplabda döntő, Jánosháza ellen: 2:0, Mersevát csapata ellen: 2:0, Kemenesmagasi ellen: 2:0. (A bajnokcsapat: Markos József, Fonyó József, Boros Imre, Hetyei Benjámin, Németh Tibor, Bejczi József, Szita Ferenc, Pécz István, Nagy László, Talabér József, Sipőcz Ferenc)
|
E-hetye csapata
|
1965
|
járási atlétikai éremtáblázat IV. hely
|
Németh Tibor
|
1965
|
a 400 méteres síkfutás járási bajnoka (61,1 mp.)
|
E-hetye csapata
|
1965
|
járási röplabda döntő, férfi, Jánosháza ellen 3:2
|
E-hetye csapata
|
1966
|
járási röplabda döntő, férfi, Kemenesmihályfa ellen: 3:0, Jánosháza ellen 3:0
|
E-hetye csapata
|
1967
|
járási röplabda döntő Kemenesmagasi ellen: 3:0, a bajnok csapat: Fonyó József, Szita Ferenc, Boros Imre, Imre Ferenc, Bakodi Ferenc, Takács József
|
E-hetye csapata
|
1972
|
járási női kispályás labdarúgás, Boba ellen: 0:0, Vönöck ellen: 1:5, Celldömölk ellen: 0:0
|
Gombor István
|
1972
|
az 1500 méteres síkfutás járási bajnoka (6 p. 15 mp.)
|
Hetyei Katalin
|
1972
|
a 400 méteres síkfutás járási bajnoka (83 mp.)
|
Bakodi Márta
|
1972
|
járási gránáthajító bajnok (37 m)
|
E-hetye csapata
|
1972
|
járási atlétikai éremtáblázat I. hely, a legeredményesebb versenyzők két-két aranyéremmel Bakodi Márta és Hetyei Katalin
|
Tóth Béla
|
1972
|
a 800 méteres síkfutás járási bajnoka (2 p. 38,6 mp.)
|
Bakodi Márta
|
1973
|
járási gránáthajítás bajnok (34,00 m)
|
Bakodi Zsuzsanna
|
1973
|
járási távolugrás bajnok (474 cm)
|
Zsömle Piroska
|
1973
|
a 100 méteres síkfutás járási bajnoka (15,2 mp.)
|
Gombor Erzsébet
|
1973
|
járási súlylökés bajnok (6,35 m)
|
E-hetye csapata
|
1973
|
járási atlétikai éremtáblázat I. hely, a legeredményesebb versenyző Bakodi Márta három aranyéremmel
|
Bakodi Márta
|
1974
|
járási súlylökés bajnok (8,32 m)
|
Bakodi Márta
|
1974
|
járási gránathajító bajnok (35,00 m)
|
E-hetye csapata
|
1974
|
járási lövészet, csapat, női első hely, a csapat tagjai: Hetyei Katalin, Mórocz Katalin, Gőzsi Márta
|
E-hetye csapata
|
1974
|
járási atlétikai éremtáblázat I. hely, a legeredményesebb versenyző Bakodi Márta két aranyéremmel
|
Hetyei Katalin
|
1975
|
járási lövészet bajnok (47 ke.)
|
E-hetye csapata
|
1975
|
járási lövészet, csapat, női első hely
|
E-hetye csapata
|
1978
|
járási röplabda, férfi, Celldömölk ellen: 0:2, a hetyei csapat tagjai: Markos József, Sárközi László, Varga Árpád, Bali Zoltán, Dénes László, Pécz István, Marton Jenő
|
Hirdi Erika
|
1979
|
járási 100 m síkfutás ?
|
Simon Ildikó
|
1979
|
járási 200 m síkfutás ?
|
Mainone Cecília
|
1979
|
járási 400 m síkfutás ?
|
Mainone Cecília
|
1980
|
járási 400 m síkfutás ?
|
Hetyei Ágnes
|
1980
|
asztalitenisz, városkörnyéki bajnok (Celldömölk?)
|
E-hetye csapata
|
1980-1984
|
sorozatosan városkörnyéki bajnok asztaliteniszben, férfi csapat, a bajnokok: Elekes Tihamér, Sárközi László, Mogyorósi Károly, Bali Zoltán, Szabó László, Kovács Károly
|
Hetyei Ágnes
|
1981
|
asztalitenisz, városkörnyéki bajnok
|
Mainone Cecília
|
1982
|
asztalitenisz, városkörnyéki bajnok
|
Sárközi László
|
1983
|
asztalitenisz, városkörnyéki bajnok
|
Sebestyén Ildikó
|
1984
|
asztalitenisz, városkörnyéki bajnok
|
Pécz Cecilia
|
1985asztalitenisz, városkörnyéki bajnok (az asztaliteniszezők sikert sikerre halmoztak női csapatban, illetve vegyes párosban is a nyolcvanas években)
| |
Kormány Sándorné
|
1986
|
asztalitenisz, városkörnyéki bajnok
|
Marton László
|
1986
|
a 400 m síkfutás városkörnyéki bajnoka
|
Farsangné Simon I.
|
1987
|
asztalitenisz, városkörnyéki bajnok
|